دوختنیها با احترامی که برای حریم شخصی کاربران نهاده است، برای مطالعه، ثبت نظر و استفاده از امکانات وب سایت داده هایی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش ها، داده هایی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که تمامی فعالیت‌های دوختنیها قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک می باشد و طی فرایند خرید، فاکتور صادر می‌شود، از این رو وارد کردن  داده هایی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی ضروری است. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و دوختنیها تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده می کند.

همچنین دوختنیها ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیف ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه دوختنیها را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که  02133610975 تنها شماره‌ای  است که دوختنیها از طریق آن با کاربران و مشتریان خود تماس گرفته و  50001060660508 تنها شماره ای است با آن پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان دوختنیها، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام دوختنیها است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به   Info@dookhtaniha.ir  اطلاع دهید. همچنین 50001060660508، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه دوختنیها را به اطلاع کاربران می‌رساند و امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.لازم به ذکر است که کاربران جهت دریافت پیامک های دوختنیها، نباید دریافت پیامک تبلیغاتی را در خطوط تلفن همراه خود مسدود کرده باشند در غیر این صورت مسئولیتی متوجه دوختنیها نمی باشد.البته لازم به ذکر است که اطلاع رسانی از طریق ایمیل، پیامک و یا تماس صورت می گیرد.

دوختنیها ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، دوختنیها می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. دوختنیها هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع قضایی قرار دهد.

دوختنیها همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی استفاده می‌کند، اما پروتکل امن SSL و لایه‌های امنیتی دوختنیها و روش‌های مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

دوختنیها برای نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن و خوشایند را برای کاربران فراهم سازد.